Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Xinxiang Tongxin Machinery Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Xinxiang Tongxin Machinery Co., Ltd. znajduje się w chińskim mieście wibracyjnym, Xinxiang, Henan. Zajmuje się głównie badaniami, opracowywaniem, produkcją i sprzedażą systemów przesiewania, transportu, podnoszenia i mieszania. Produkty są zgodne z normami krajowymi i międzynarodowymi i uzyskały odpowiednie certyfikaty.

  Xinxiang Tongxin Machinery posiada różnorodne urządzenia do obróbki CNC, takie jak centra obróbcze, tokarki CNC, wiertarki bramowe CNC, spawarki CNC, laserowe maszyny do cięcia CNC, giętarki CNC, nożyce CNC, giętarki wielkofalowe, maszyny do tkania siatki metalowej, itp. Dzięki zastosowaniu dużej liczby oprzyrządowania formy tworzą automatyczną linię produkcyjną.

  Zespół techniczny Xinxiang Tongxin Machinery składa się z 2 starszych inżynierów oraz wielu pośrednich i młodszych inżynierów. Ma ponad 20 lat badań i rozwoju oraz doświadczenia w projektowaniu i ma głębokie zrozumienie w dziedzinie przetwarzania proszków.

 • OEM / ODM
  Zespół projektowy Xinxiang Tongxin Machinery jest prowadzony przez dwóch starszych inżynierów, a wielu młodszych i średnio zaawansowanych inżynierów współpracuje, aby mieć bogate doświadczenie w obsłudze proszku. Zespół projektowy jest w stanie sporządzić kompletny plan dla klientów w oparciu o ich specyficzne potrzeby użytkowania i charakterystykę procesu.

 • R & D
  Xinxiang Tongxin Machinery ma profesjonalny zespół badań i rozwoju technicznego oraz ma ponad 23-letnie doświadczenie w produkcji urządzeń do przetwarzania proszków.

  Xinxiang Tongxin Machinery może zapewnić klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie przetwarzania proszku lub granulatu do kruszenia, karmienia, sortowania, transportu, mieszania i pakowania. Takie jak linie produkcyjne materiałów ściernych, przetwarzanie odpadów, transport kopalni węgla i linie sortujące.

  Xinxiang Tongxin Machinery współpracował ze znanymi uniwersytetami i instytucjami badawczymi w Chinach. Firma uzyskała wiele zaawansowanych poziomów podstawowych osiągnięć technicznych i wskaźników technicznych.

Szczegóły kontaktu
Xinxiang Tongxin Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Wang

Tel: +86-13937348704

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)